Про бронеплівку

Захисна бронеплівка Armolan – це рулонна безбарвна плівка товщиною 100мкм, 200мкм та 300мкм призначена для встановлення на поверхню архітектурного скла. Плівка зміцнює скління і запобігає розльоту осколків скла при ударі об нього предметами, що летять (м’яч, камінь і т.д.). Осколки скла утримуються на поверхні плівки, а саме скло залишається в рамі.

Захисна бронеплівка Armolan, як складова виробу (захисні плівки та скло 4мм), пройшла випробування за класами захисту Р1А (СЗУ-1), Р2А (СЗУ-2), Р3А (СЗУ-3) підтвердили, що завдяки ударостійким плівкам скло 4мм. має властивості марки СЗУ-1, СЗУ-2, СЗУ-3. Захисна бронеплівка Armolan дозволяє замінити металеві грати на прозорі плівки, отримавши естетичніший зовнішній вигляд. І головна перевага удароміцної плівки – крізь неї не можна закинути предмети у приміщення (камінь, пляшки із запальною сумішшю тощо), від чого Вас, на жаль, не захищають ґрат.

Однією з головних причин травматизму, пов’язаного зі склом, є зіткнення людини зі скляною перешкодою. У цьому випадку скло руйнується, його уламки під дією сили тяжіння падають вниз і наносять каліцтва людині. Однак застосування захисних плівок повністю виключає травмування у всіх випадках зіткнення людини зі склом. Скло після удару тріскається, але залишається у рамі. Велика механічна міцність плівок у поєднанні з їхньою еластичністю та високим опором зсуву практично повністю унеможливлює проникнення людини через захищене плівкою скло.

Самоклеюча удароміцна плівка Armolan являє собою багатошарову конструкцію. До складу плівки входить високоефективний молекулярний клей, який активізується водним розчином з додаванням концентрату Film On. Плівки мають спеціальний захисний шар, що оберігає від виникнення подряпин та інших небажаних пошкоджень, які можуть виникнути під час миття вікон.

ТехнічніХарактеристики
Матеріал:багатошаровий
поліетилентерефталат
Виробник:Armolan (США)
Колір:прозорий
Випробування за класами захисту:СЗУ-1, СЗУ-2, СЗУ-3
Товщина плівки/мкм:Safety 2mil прозора – 70 мкм
Safety 4mil прозора – 115 мкм
Safety 8mil прозора – 226 мкм
Safety 12mil прозора – 336 мкм
Посилення на розрив кг/см:Safety 2mil 70 мкм > – 10,7кг
Safety 4mil 115 мкм > – 18,73кг
Safety 8mil 226 мкм > – 30,32кг
Safety 12mil 336 мкм > – 58,90кг
Захист від УФ-випромінювання:95%
Світлопроникність:100%
Пропускання сонячної енергії:81%
Проходження видимого світла:89%
Коефіцієнт екранування:0,97%